• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Gadżety reklamowe dla zwierząt z nadrukiem lub firmowym logo

( ilość produktów: 13 )

Wśród reklamowych gadżetów obecnie używanych jest wiele niestandardowych przedmiotów, które zwracają uwagę, przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Do takich produktów należą gadżety dla zwierząt z logo lub innym nadrukiem, sprawdzające się doskonale się jako element kampanii reklamowej firm związanych z branżą zoologiczną.

Gadżety reklamowe dla zwierząt — oryginalny sposób na promocję!

Właściciele psów, kotów oraz innych zwierząt często kupują dla nich różnego rodzaju pożyteczne akcesoria. Z pewnością podarowanie im przedmiotów, które pomagają w codziennym zajmowaniu się czworonogami z nadrukowanym logiem firmy wywrze na nich dobre wrażenie i wpłynie na lojalność względem Twojej marki. Gadżety reklamowe dla zwierząt mogą być przydatne dla sklepów zoologicznych, gabinetów weterynaryjnych i lecznic, psich fryzjerów, stowarzyszeń kynologicznych, szkół dla psów, czy też usług behawiorystycznych - sprawdzą się zatem idealnie w roli gadżetów dla firm.

Jakie gadżety dla zwierząt znajdziesz w ofercie Hellogadzet.pl?

W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych gadżetów reklamowych dla zwierząt, na których możemy zamieścić Twoje logo lub dowolny inny nadruk. Jednym z nich są różnego rodzaju składane miski dla psa, do których można nalać wodę w czasie upałów lub nałożyć jedzenie. Miski te są lekkie i zajmują niewiele miejsca, łatwo więc przenosić je i przechowywać. Miski z logo zabrane na wycieczkę lub spacer pozwolą na ugaszenie pragnienia naszych czworonożnych przyjaciół albo na posiłek spożyty poza domem.

Innym ciekawym gadżetem dla zwierząt oraz ich opiekunów są zabawki w postaci frisbee, za którymi psy przepadają gonić, oraz szczotki przydatne podczas czesania zwierzaków.

Oferujemy również zasobniki z woreczkami na odchody. Niektóre z nich wyposażone są w latarki skutecznie pozwalające nam posprzątać nawet po zmroku.

Gadżety dla zwierząt z logo — do gabinetów i lecznic weterynaryjnych

Kliniki weterynaryjne również mogą promować swoje usługi, wykorzystując do tego celu gadżety dla zwierząt reklamowe z nadrukiem lub logo. Mogą być one wręczane klientom, pacjentom, partnerom czy dostawcom. Główną ich zaletą jest to, że nie zajmują one miejsca i są często zabierane ze sobą przez właścicieli zwierząt w różne miejsca.

Wręczane klientom zapewne nie zostaną wyrzucone tylko wykorzystane podczas opieki nad pupilami. Będą one przypominać o ofiarodawcy i budować z nim więź, która prawdopodobnie znajdzie przełożenie na dalsze korzystanie z jego usług.

Gadżety dla zwierząt z nadrukiem na targi i wystawy w branży zoologicznej

Gadżety dla zwierząt z nadrukiem czy logo to również doskonałe akcesoria, które sprawdzają się na targach zoologicznych, czy też wystawach. Rozdawane odwiedzającym je osobom mogą wpłynąć na dokonanie w późniejszym czasie zakupów artykułów oglądanych na stoisku, ułatwić kontakt z ich producentem czy dystrybutorem albo pozwolić na zachowanie danych hodowli. Na pewno podarunek taki wywrze dobre wrażenie i pozwoli na zapamiętanie firmy przez odbiorców.

Gadżety dla zwierząt — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia na gadżety dla zwierząt reklamowe?

W przypadku gadżetów dla zwierząt nie stosujemy żadnych ograniczeń i mogą być one zamawiane w dowolnej ilości.

Jakie stosujemy techniki znakowania gadżetów dla zwierzaków?

Do znakowania akcesoriów dla zwierzaków używamy nowoczesnych technik takich jak tampodruk i grawer.

Jaki jest przeciętny czas realizacji zamówienia na gadżety dla zwierząt?

Realizacja zamówienia wykonanego na nośnikach reklamowych przeznaczonych dla zwierząt wynosi do 2 tygodni.

pixel