• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Ołówki i kredki reklamowe z nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 84 )

Artykuły piśmiennicze, takie jak między innymi długopisy, ołówki czy kredki, to wyjątkowo popularne gadżety reklamowe, często wykorzystywane do promocji marki wśród potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych na eventach branżowych i targach. Oprócz tego firmowe ołówki reklamowe świetnie sprawdzają się jako nośniki identyfikatorów marki również wewnątrz przedsiębiorstwa, wśród jego pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

  • z3

Ołówki i kredki reklamowe - gdzie sprawdzą się najlepiej?

Gadżety takie jak ołówki z własnym nadrukiem, np. w formie logo, i kredki reklamowe najlepiej sprawują się, jeśli zostały odpowiednio dopasowane do grupy odbiorców. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracownikom w swojej firmie zapewnić odrobiny relaksu i możliwości kolorowania dla uwolnienia stresu! O wiele częściej jednak gadżety reklamowe tego typu przewidziane są jako podarunki dla pracowników firm związanych z działalnością edukacyjną, papierniczą lub artystyczną, czyli odbiorców, którzy najczęściej stykają się z marką podczas targów, szkoleń i rozmaitych spotkań. Przemyślany, oryginalny i praktyczny upominek pozwala budować wśród potencjalnych partnerów biznesowych pozytywny wizerunek marki oraz kształtować jej świadomość na rynku.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania z trwałych materiałów. Kredki reklamowe z nadrukiem Twojej firmy oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Polecamy je przede wszystkim przedsiębiorstwom kierującym swoją ofertę do uczniów i ich rodziców, głównie szkół podstawowych. Z uwagi na fakt, że to właśnie dzieci i młodzież na tym poziom edukacji najczęściej używa ołówków i kredek, podarowanie im ich w prezencie jako gadżetów reklamowych pozwala na skuteczne wyeksponowanie marki. Jeżeli więc Twoja firma zajmuje się sprzedażą produktów lub usług skierowanych do młodych ludzi, z powodzeniem możesz wykorzystać proponowane w tej kategorii akcesoria w celach promocyjnych.

Ołówki i kredki reklamowe - idealny upominek dla dzieci i na eventy dla rodzin!

Jeśli masz wątpliwości co do tego, w jaki sposób kredki reklamowe z logo firmy mogłyby skutecznie rozpowszechnić reklamę – to normalne! Warto jednak zwrócić uwagę, że zarówno kredki, jak i ołówki z logo można skierować do dzieci swoich pracowników, które np. w najbliższym czasie rozpoczynają rok szkolny. Oprócz standardowych okazji do wręczania takich prezentów można wziąć udział również w letnich piknikach, festynach i wydarzeniach skierowanych do rodzin z dziećmi.

Dlaczego warto postawić na nasze kredki i ołówki z nadrukiem?

Aby nieco uatrakcyjnić kredki reklamowe z własnym nadrukiem, np. w postaci logo firmy, umieściliśmy w naszej ofercie także modele przyjazne dla środowiska. Są to przede wszystkim pojedyncze zestawy kredek, ołówków, a także zestawy do rysowania. Wszystkie z nich wykonane zostały z naturalnych tworzyw, a ich opakowania idealnie nadają się do recyklingu lub są biodegradowalne – ponieważ zostały stworzone z papieru. Ekologiczność i przyjazność gadżetów dla środowiska stawia Twoją firmę w pozytywnym świetle. Pozwala też zaprezentować się jako przedsiębiorstwo, które w swoich działaniach ma na uwadze dobro planety. Takie wrażenie jest niezwykle cenne we wszystkich branżach związanych z ochroną środowiska, oczyszczaniem ścieków, kształtowaniem krajobrazu, zielenią miejską i tym podobnych.

Sprzedajemy wyłącznie starannie zaprojektowane, estetycznie wyglądające, praktyczne i wytrzymałe gadżety biurowe. Ponieważ powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zapewniają trwałość i precyzję użytkowania. Świetnie leżą w dłoni i pozwalają na sprawne przeniesienie na papier nawet najbardziej skomplikowanych rysunków i szkiców. Jako że proponujemy bardzo szeroki wybór gadżetów reklamowych w formie ołówków i kredek z nadrukiem, którym może być np. logo firmy, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas wyroby w pełni odpowiadające Twoim wymaganiom oraz określonemu przeznaczeniu.

Jakie kredki i ołówki reklamowe znajdziesz na Hellogadzet.pl?

Śmiało możemy stwierdzić, że ołówki i kredki reklamowe z logo firmy bądź z nadrukiem o innej treści to równie dobry pomysł na podarunek dla pracowników biurowych, jak i długopisy. Czasami nawet są to gadżety o wiele wygodniejsze – łatwe w zmazywaniu, można nimi podkreślić najważniejsze fragmenty książki lub umowy, a do tego nie kończą się tak szybko, jak wkłady atramentowe.

Proponowane w tej kategorii ołówki reklamowe obejmują zarówno najprostsze i najtańsze, jak i bardziej zaawansowane egzemplarze automatyczne, w tym także z bardzo skuteczną gumką do mazania. Wszystkie wyroby są wykonane w precyzyjny i profesjonalny sposób, a do tego praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. Na każdy dostępny u nas produkt możemy nanieść dowolny nadruk zgodny z Twoim projektem.

Ołówki reklamowe - idealne także dla pracowników własnej firmy

Oprócz tego, że ołówki reklamowe z nadrukiem z naszej oferty są świetnymi gadżetami na różne okazje, warto zamówić je również na użytek własnej firmy. Profesjonalnie oznakowane logotypem lub inną grafiką stanowią podstawowe wyposażenia praktycznie każdej powierzchni biurowej. Można je również skompletować z długopisami oraz innymi artykułami piśmienniczymi, które wyszukasz w sklepie.

W naszym asortymencie znajdziesz najróżniejsze modele ołówków reklamowych, które nadają się do tego, aby nanieść na nich dowolny nadruk. Wśród nich są m.in. techniczne, które z pewnością przydadzą się do realizacji obowiązków służbowych np. w biurze projektowym czy architektonicznym. Tego rodzaju gadżety będą też jego znakiem rozpoznawczym.

Możemy Ci zaproponować modele o klasycznej długości, jak i krótkie. Ponadto w ofercie dostępne są również płaskie, stolarskie. W większości znajdujące się tu artykuły możesz zamówić w tradycyjnym, drewnianym kolorze, jak i wielu innych wariantach. Mamy również dodatki ekskluzywne dla odbiorców klasy premium.

Artykuły piśmiennicze sprzedajemy m.in. w praktycznych opakowaniach, dzięki czemu łatwiej można zachować porządek w tych akcesoriach i łatwo przenosić je z miejsca na miejsce.

Kredki i ołówki reklamowe - uniwersalne i tanie gadżety promocyjne

Są to więc gadżety reklamowe, które świetnie nadają się na prezent dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Oprócz tego, że pomogą w reklamach związanych z promocją Twojej działalności, to mogą wzbudzać pozytywne konotacje marki w świadomości odbiorców. Podaruj np. swojej załodze zestaw ołówków z nadrukiem po zakończeniu ostatniego projektu. Współpracujesz na co dzień z grafikami, rysownikami, architektami czy projektantami? Sprezentuj im ten gadżet na biurko z firmowym logo! W końcu jest to ich jedno z podstawowych narzędzi pracy!

Pamiętaj, że kredki i ołówki reklamowe cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na trwałość, użyteczność, ale i łatwość wykonania nadruku. Zarówno w przypadku ołówków klasycznych, jak i modeli stolarskich umożliwiamy Ci naniesienie grafiki w opcji fullcolor (w wybranych produktach).

Plusem tych artykułów piśmienniczych jest również stosunkowo niska cena za sztukę. Przekonaj się sam!

Chcesz zadrukować kredki lub ołówki reklamowe? Doradzimy Ci!

Przekonaj się na własnej skórze, jak interesujące i skuteczne mogą być kredki reklamowe z logo firmy. Znajdziesz u nas wyłącznie produkty wysokiej jakości, a znajdujący się na nich logotyp Twojej marki wykonujemy zaawansowaną metodą druku, która zachowuje swoją trwałość. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 733 309 933 oraz e-mailowego pod adresem sklep@hellogadzet.pl.

pixel