• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Worki żeglarskie z logo, reklamowe lub własnym nadrukiem

( ilość produktów: 4 )

Mogłoby się wydawać, że worki żeglarskie z logo firmy największe zastosowanie mają właśnie wśród entuzjastów sportów związanych z żeglowaniem. W praktyce często wygląda to jednak zupełnie inaczej — mianowicie wiele osób korzysta z nich tak, jak ze zwykłych worków sportowych. Wybierając akcesoria reklamowe podróżne tego typu jako swoje gadżety promocyjne, pamiętaj o tym, jak dużą rolę odgrywa oznakowanie Twoim logo i nazwą firmy. W naszej ofercie dysponujemy zarówno workami żeglarskimi reklamowymi o charakterze sportowym, jak i nieco bardziej eleganckim — idealnym na firmowe wycieczki.

Sportowe worki żeglarskie z logo - wygodne, trwałe i idealne na podróże

W porównaniu do klasycznych plecaków lub worków sportowych, worki żeglarskie reklamowe pozwalają na dużą mobilność jeśli chodzi o sposób ich noszenia. Można je trzymać w jednej dłoni, na dwóch ramionach jak plecak, lub też na jednym. Dzięki bardzo wysokiej wygodzie doskonale nadają się jako ekwipunek turystyczny zwłaszcza podczas zwiedzania, chodzenia po szlakach górskich, czy też wędrówkach pieszych. Ponadto worki żeglarskie z własnym nadrukiem najczęściej charakteryzują się wykonaniem z wodoodpornego materiału, co sprawia, że bez problemu chronią zawartość przed nagłym zalaniem. 

Worki żeglarskie reklamowe - idealne do wypromowania własnej marki!

Jako praktyczna alternatywa dla plecaków reklamowe worki żeglarskie z logo firmy doskonale nadają się do umieszczenia na nich swojej reklamy. Spora powierzchnia, na której można umieścić logotyp, sprawia, że świetnie wyglądają na nich nawet najbardziej wymyślne projekty. Dodatkowo dla fanów rozwiązań ekologicznych stworzono worki żeglarskie z własnym nadrukiem wykonane z wytrzymałej bawełny, materiałów z recyklingu, a nawet zdobień lub wzmocnień w postaci warstwy korkowej.

pixel