• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Gadżety kelnerskie, otwieracze reklamowe

( ilość produktów: 13 )

Otwieracze i noże kelnerskie z własnym logo

Zdarzało Ci się irytować z powodu zaginionego otwieracza lub nisko jakościowych noży? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę, że odbiorcy docenią gadżety reklamowe, które ułatwią im zarówno codzienne, jak i okazjonalne wyzwania. Dostępne w naszej ofercie otwieracze z nadrukiem świetnie sprawdzają się do otwierania butelek różnego typu - od klasycznych win, aż po ekstrawaganckie butelki piwa.

Przydatne właśnie wtedy, gdy ich potrzebujesz - poręczne noże kelnerskie z logo

Solidne i dobrze naostrzone noże to obowiązkowy element każdego domu, gdzie właściciele samodzielnie przygotowują posiłki - podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o otwieracze i noże kelnerskie dla firm. Oprócz bezcennej funkcjonalności są także niezwykle estetyczne - z pewnością docenią to goście na rodzinnej kolacji, uroczystościach lub na randce. Jeśli chcesz zagwarantować swoim pracownikom lub odbiorcom coś, co będzie budziło w nich wyłącznie pozytywne skojarzenia z Twoją marką - otwieracze i noże kelnerskie z logo firmy są najlepszą możliwą propozycją.

Uniwersalne narzędzia - otwieracze i noże kelnerskie dla firm

Najczęściej otwieracze kategoryzujemy jako wyposażenie domowe, jednak dostępne w naszej ofercie egzemplarze charakteryzują się na tyle kompaktową formą, że możesz je zabrać ze sobą wszędzie! Poręczne gadżety ozdobione logo Twojej firmy staną się ciekawym miejscem do ekspozycji reklamowej. Wybierając otwieracze i noże kelnerskie z nadrukiem hurtowo, pamiętaj, że otrzymujesz atrakcyjniejszą cenę, niż w przypadku pojedynczych sztuk.

pixel