• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

O nas

Hello Miłośniku gadżetów – fajnie, że wpadłeś!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że chcesz nas lepiej poznać, bardzo nam miło!

Być może zastanawiasz się kim jesteśmy i dlaczego miałbyś współpracować właśnie z nami?

 

Pozwól zatem, że się poznamy!

Hello gadżet ma swój początek w 2021 roku, ale mimo młodego wieku możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w branży reklamowej.

Otóż za projektem hello gadżet stoi ekipa Fiori. Od 2003 roku obsługujemy korporacje oraz duże
i średnie firmy, teraz postanowiliśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie i zaoferować nasze usługi wszystkim chętnym.

Najprawdopodniej nie raz zetknąłeś się z wyprodukowanymi przez nas gadżetami, nawet o tym nie wiedząc. Może machałeś szalikiem „Polska biało-czerwoni”, otwierałeś butelki brelokiem-gitarą na festiwalach muzycznych, albo pisałeś długopisem z zaprojektowaną przez nas grafiką.

No dobra, wszystko fajnie, tylko co to daje Tobie?

Na początek? Sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Profesjonalne drukarnie, które znakują produkty dla Ciebie, dział handlowy, który jak żaden inny doradzi Ci w kwestii doboru gadżetu i metody znakowania oraz zespół graficzny, który przygotuje projekt do produkcji lub zrobi dla Ciebie wizualizację na życzenie. A uwierz Nam nasz dział graficzny jest naprawdę kreatywny.

Co poza tym?

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta – jeśli w bazie sklepu nie znalazłeś tego co chcesz, a goni Cię termin, to daj nam znać! Wiemy, że potrzeby są różne, budżety też, a szef zazwyczaj chce wszystko na wczoraj - nasi kreatywni Specjaliści ds. gadżetów mają swoje sposoby i chętnie pomogą
z każdym zamówieniem.

No i oczywiście słodycze reklamowe oraz zestawy prezentowe – czarny koń hello gadżet!

Słodycze, które znajdziecie w ofercie hello gadżet nie znalazły się w niej przypadkiem – nasza Specjalistka wybrała najlepsze produkty, często z polskich manufaktur, które szturmem weszły na polski rynek szczycąc się nie tylko jakością ale i niepowtarzalnymi smakami. Słodkości są pięknie opakowane i gotowe pod znakowanie Twoim logo – możliwości jest wiele: pudełeczka przeróżnych form z personalizowaną grafiką, naklejki, owijki, bileciki ze wstążką, lub cokolwiek wybierzesz.

Zestawy prezentowe to nasza specjalna oferta sezonowa – jest szykowana już parę miesięcy wcześniej dlatego masz pewność, że znajdziesz tam wyłącznie wyjątkowe produkty.

Czy są naprawdę aż tak wyjątkowe?

Bazując na ilości zamówień możemy śmiało powiedzieć, że tak!

 

Dotarłeś do tego miejsca? To wiesz już o nas trochę więcej!

Jeśli masz jakieś pytania lub możemy Ci pomóc z zamówieniem to oczywiście zapraszamy Cię do kontaktu!

pixel