• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Gadżety reklamowe na jesień

2021-10-12
Gadżety reklamowe na jesień

Parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, odblaski, latarki i wiele innych praktycznych rzeczy, na których możesz umieścić logo Twojej firmy. Nadciągająca jesienna aura z pewnością wielu osobom kojarzy się z przytulnym kocem, książką i dobrą herbatą. W takich klimatach dodatkowe gadżety mogą sprawić, że czas spędzony w domu z bliskimi stanie się jeszcze sympatyczniejszy, a chłodne wieczory będą czystą przyjemnością.

Kubki termiczne na miarę Twoich potrzeb!

Wyobrażasz sobie idealny prezent na jesienne spacery, wśród opadających liści i pierwszych powiewów mroźnego powietrza? Jest nim kubek termiczny z dowolnym nadrukiem, który pozwoli Ci zabrać ze sobą gorącą herbatę lub kawę! Tak naprawdę można w nim przenosić dowolne napoje, jakie tylko zapragniesz. Właśnie z tego względu, że kubki utrzymują skutecznie temperaturę, stały się niekwestionowanym liderem wśród jesiennych gadżetów. Korzystając z nich, umilisz sobie nawet codzienną drogę do pracy o poranku. Szeroka oferta kubków termicznych pozwala wybrać model zgodny ze swoimi potrzebami. Zwykle spotyka się standardową pojemność około 300 ml, która bywa wystarczająca na niezbyt długi spacer. W innym przypadku warto zaopatrzyć się w coś większego. Mogą to być równie atrakcyjne termosy i kubki termiczne z nadrukiem o dużej pojemności — każde z nich utrzyma gorącą herbatę przez kilka godzin w takiej samej temperaturze.

Parasole na nagłe wypadki

Jako że jesień jest dosyć figlarną porą roku, warto wybrać gadżety, które mogą uchronić od nagłych zmian pogody. Właśnie taką propozycją są stylowe parasole reklamowe z logo firmy, które są zarówno praktyczne, jak i estetyczne. A co najważniejsze — z nimi nie zmokniesz! Zarówno spacer, jak i droga do pracy lub szkoły nie będą żadnym wyzwaniem, jeśli tylko postawisz na dobrą ochronę. Ponadto szczególnie popularne w ostatnim czasie stają się parasole reklamowe z elementami odblaskowymi, które poprawiają widoczność pieszych w szczególnie trudnych warunkach deszczowych lub wśród mgły.

Postaw na niezbędny płaszcz przeciwdeszczowy

Czeka Cię interesująca wycieczka w plenerze, ale nie masz pewności, jaka będzie pogoda? A może chcesz mieć odpowiednie wyposażenie na każdą niespodziankę? Bez względu na to czego się obawiasz, płaszcze przeciwdeszczowe w sezonie jesiennym (a nawet wiosennym) są obowiązkowym elementem każdego plecaka! Nie zajmują zbyt wiele miejsca, a dodatkowo jeśli wykonane zostały z solidnych materiałów, świetnie spisują się jako gadżet wielokrotnego użytku.

Kubek ciepłej herbaty a do tego...czapka!

Nic nie rozgrzewa nas bardziej niż przytulna czapka, najlepiej połączona razem z szalikiem! Być może dla wielu osób to niezbędnik dopiero zimą, jednak zmienna jesienna pogoda również lubi zawiewać chłodem. Z tego względu szczególnie interesujące stały się gadżety takie jak czapki zimowe lub jesienne z nadrukiem wraz z dołączonym szalem. Dla klienta to nie tylko świetny sposób reklamy, ale również pokazanie, jak bardzo liczy się ze zdrowiem odbiorców! Postaw na stylowe modele czapek i podaruj odrobinę ciepła w wietrzne i chłodne poranki.

pixel