• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Ekologiczna elektronika – power bank, ładowarka, głośnik, pendrive w obudowie z bambusa

2021-07-28
Ekologiczna elektronika – power bank, ładowarka, głośnik, pendrive w obudowie z bambusa

Coraz większa świadomość społeczna związana z dbaniem o nasze środowiska dosięga także niezbędnej we współczesnych czasach elektroniki. Dzięki temu mamy możliwość wprowadzenia do swojego życia i otoczenia rozwiązań, które w jakimś stopniu będą przyjazne i zgodne z ideą eko!

Power bank w wersji eko

Gadżety ekologiczne zwłaszcza w ostatnim czasie zyskują w oczach odbiorców, jeśli wyróżniają się swoim wyglądem i zastosowaniem. Właśnie dzięki temu power banki przyjazne dla środowiska stały się jednymi z lepszych podarunków, jakie można wybrać dla swoich pracowników. Które spośród wielu modeli są jednak najlepsze? Te, które nam się podobają! Mogą to być estetyczne power banki z obudowy bambusowej, które charakteryzują się designerskim i stylowym wyglądem. Dodatkowo ich pojemność pozwala na wydajne doładowanie smartfona w dowolnym momencie.

Stylowa ładowarka dla każdego

Nic nie cieszy bardziej niż wydajna i jednocześnie dobrze wyglądająca ładowarka. Zwłaszcza wtedy, gdy znajduje się na firmowym biurku lub w prywatnym gabinecie! Ładowarki w wydaniu ekologicznym charakteryzują się podobnie jak powerbanki bambusowym wykończeniem, które przywodzi na myśl naturalne drewno. Dodatkowo znaleźć można też modele z bezprzewodowym ładowaniem. Dzięki temu wystarczy położyć smartfona na ładowarce i podziwiać, jak zgrabnie wygląda elektronika w wydaniu eko.

Głośnik przyjazny naturze

Z pewnością wiele osób nie wyobraża sobie, aby niektóre gadżety działały równie skutecznie w innej formie. Nic bardziej mylnego! Szukasz świetnie wyglądającego głośnika? A może zależy Ci na dźwięku wysokiej jakości i możliwości bezprzewodowego połączenia? Wszystkie te korzyści oferują właśnie ekologiczne głośniki bambusowe, których jakość jest naprawdę doskonała. Ponadto są na tyle stylowe, że bez przeszkód możesz zabrać je ze sobą wszędzie — na piknik, rodzinne spotkanie, wypad ze znajomymi, czy też integrację firmową.

Jednocześnie ekologiczny wariant głośników idealnie komponuje się na półce z innymi gadżetami tego typu. Może to być zestaw wraz z ładowarką, laptopem, notesem ekologicznym — wystarczy rzut okiem, aby przekonać się, jak efektownie to wygląda!

Pendrive w obudowie z bambusa dla fanów minimalistycznego designu

Masz dość zwykłych i nudnych przenośnych pamięci USB? A może śmieszne formy zupełnie nie są w Twoim stylu? W takim razie ekologiczny pendrive w obudowie z bambusa może być dla Ciebie idealnym ratunkiem. Jego profesjonalny i jednocześnie designerski wygląd jest na tyle uniwersalny, że świetnie spisuje się w każdej sytuacji. Oprócz tego oferuje te same korzyści co każdy inny pendrive — sporą pamięć USB do przechowywania swoich dokumentów, plików, aplikacji, a nawet wielu zdjęć.

Najlepsze modele, jeśli chodzi o ekologiczne pendrive powinny być wytrzymałe i poręczne. Wiele wymyślnych form może i wygląda efektownie, ale za to jest zupełnie niewygodna podczas podłączania ich do komputera stacjonarnego lub laptopa. Bambusowy pendrive ma o dużą przewagę właśnie dzięki swojej prostej formie — estetycznego i dobrze skrojonego prostokąta

pixel