• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Butelki sportowe – przegląd najciekawszych produktów na sezon lato 2021

2021-06-16
Butelki sportowe – przegląd najciekawszych produktów na sezon lato 2021

Coraz częściej dostrzegamy, jak istotna stała się codzienna aktywność fizyczna, która pozwala zachować dobrą kondycję i dbać o profilaktykę swojego zdrowia. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy tempo życia znacznie przyspieszyło, mieliśmy okazję wypróbować wiele gadżetów ułatwiających realizowanie dziennej dawki ruchu! Wśród nich szczególnie mocno wyróżniają się butelki sportowe — jako obowiązkowy gadżet bez względu na rodzaj uprawianego sportu.  

Na co zwrócić uwagę, wybierając butelkę sportową na najbliższy sezon 2021?  

Dostępne w naszej ofercie butelki sportowe z logiem łączą w sobie wiele zalet — dlatego też mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo promujemy wybór gadżetów wielorazowego użytku, które są o wiele lepszym wyjściem, niż jednorazowe przedmioty. W ten sposób wspierasz środowisko, ograniczasz produkcję plastiku i jednocześnie sporo oszczędzasz! 

Jeśli zależy Ci na wyborze idealnej butelki sportowej z nadrukiem, warto wcześniej zorientować się, jakie są potrzeby Twoich odbiorców, pracowników lub najbliższych Ci osób. Na bazie tych informacji określisz, czy preferują małe i poręczne egzemplarze, czy raczej pojemne butelki sportowe na dłuższe wyprawy. Ogromne znaczenie ma również materiał, z którego wykonano butelkę! Warto zainwestować w bezpieczne i wytrzymałe tworzywa, takie jak metal, wysokiej jakości plastik bez bisfenolu A, a także specjalne szkło.  

Butelki sportowe do zadań specjalnych! 

Pojemniki do zadań specjalnych to przede wszystkim modele o pojemności maksimum 400 ml — czyli nasi kompaktowi agenci, którzy idealnie sprawdzają się na treningu, podczas biegania, a nawet jako element wyprawki Twojego dziecka do szkoły!  

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne modele, takie jak np. miedziany izolowany próżniowo bidon Yuki o pojemności 350 ml — świetne rozwiązanie, jeśli chcesz pojemnik mieszczący się w małym plecaku lub torebce. Ponadto izolacja próżniowa z powłoką miedzianą gwarantuje utrzymanie zarówno wysokiej, jak i niskiej temperatury płynów na wiele godzin.

Stylowe butelki RPET  

Minimalistyczne i eleganckie butelki sportowe RPET dostępne są w szerokiej gamie barw, dzięki czemu wizualnie dopasujesz je do estetyki swojej firmy lub oczekiwań odbiorców. Co ważniejsze zakrętka wykonana została ze stali nierdzewnej z silikonowym pierścieniem, gwarantując doskonałą szczelność. Powierzchnia butelki charakteryzuje się gumowym wykończeniem ułatwiającym wygodne trzymanie — a do jej produkcji nie użyto BPA. Wybierając nasze butelki sportowe, możesz mieć pewność, że w nadchodzącym sezonie wiosna/lato 2021 zagwarantujesz sobie odpowiednią podaż wody każdego dnia!  

Przeżyj dzień w rytmie ulubionej muzyki z butelką Ace Bluetooth!  

Jeśli oczekujesz od swojej butelki na wodę czegoś więcej — model Ace Bluetooth jest tego idealnym przykładem. Sportowa butelka wykonana z materiału Eastman Tritan wolnego od BPA charakteryzuje się odkręcanym wiekiem i odczepianym głośnikiem Bluetooth. Dodatkowo w zestawie butelki znajduje się kabel micro USB — a zasięg działania bezprzewodowego połączenia wynosi nawet 10 m. Dzięki aż 500 ml pojemności możesz bezproblemowo zabrać ze sobą butelkę Ace na piknik, przejażdżkę rowerową, a nawet spotkanie z przyjaciółmi! 

pixel