• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Bezprzewodowe ładowarki i głośniki – a może coś 2w1? Przegląd najciekawszych produktów

2021-07-21
Bezprzewodowe ładowarki i głośniki – a może coś 2w1? Przegląd najciekawszych produktów

Coraz częściej korzystamy z urządzeń i narzędzi, które oferują nam coś więcej, niż tylko jedno zastosowanie. I nie ma w tym zupełnie nic dziwnego — tempo współczesności wymaga od nas, abyśmy minimalizowali przedmioty w swoim otoczeniu, a przy okazji byli bardziej wydajni! Dlatego też nasze sprzęty powinny działać podobnie i takie właśnie są rozwiązania 2w1.

Podwójna funkcjonalność dla każdego

Chcesz nieco uprościć swoje życie? A może interesują Cię idealne gadżety elektroniczne dla pracowników? Bez względu na to, dla kogo — uniwersalne ładowarki i głośniki są na tyle wygodnym i kompaktowym sprzętem, że każdy będzie z nich zadowolony. Szczególnie dużą popularnością cieszą się z tego względu, że nie zajmują niepotrzebnie dodatkowego miejsca. Standardowa ładowarka wymaga przede wszystkim podpięcia do prądu, wolnego gniazdka, a głośnik co jakiś czas się rozładowuje

Dlatego też, aby wybawić użytkowników z przymusu posiadania wielu rzeczy, pokazujemy, jak wygodne są sprzęty 2w1. To przede wszystkim bezprzewodowe ładowarki, których mechanizm opiera się na działaniu indukcyjnym. Do korzystania z nich należy jednak posiadać odpowiedni model smartfona, pozwalający na taką funkcję. Oprócz tego w bezprzewodowej ładowarce znajduje się zgrabnie umieszczony głośnik — co najważniejsze jego obecność nie wpływa aż tak na wielkość całego urządzenia.

Głośnik z ładowarką do zadań specjalnych

Jedną z ciekawszych propozycji jest bezprzewodowo ładowany głośnik Fiber z łącznością przez Bluetooth dla zachowania maksymalnej jakości dźwięku. Model ten charakteryzuje się schludną okrągłą formą, dzięki czemu idealnie komponuje się na każdym biurku. Największa część powierzchni to wyjście audio zapewniające krystaliczną jakość dźwięku — a na jego górnej powierzchni znajduje się wspomniana ładowarka indukcyjna. Tego typu urządzenie to doskonałe źródło muzyki, jak i możliwości doładowania! Zasięg Bluetooth to nawet 10 metrów, dzięki czemu bez obaw możesz oddalić się od swojego sprzętu na niewielką odległość.

Jeśli poszukujesz czegoś, co łączy w sobie jeszcze więcej zalet, z pewnością zainteresuje Cię głośnik Palm bazujący na połączeniu przez Bluetooth. Został w niego wbudowany sprawny mechanizm audio, który zapewni Ci wiele godzin płynnej muzyki. Dodatkowo w środku znajduje się bateria o pojemności 5000 mAh — co daje ogromne pole do popisu jako power bank! W przypadku, gdy Twój smartfon nie spełnia wymagań odnośnie ładowania bezprzewodowego indukcyjnego, możesz podpiąć do niego standardowy kabel ładującymi i czerpać identyczne korzyści. Warto zwrócić uwagę, że głośnik i ładowarka 2w1 Palm to także sprzęt do ładowania przy pomocy kabla Micro USB lub połączenia bezprzewodowego — czysta wygoda!

Idealne wyposażenie do każdego laptopa

Potrzebujesz głośnika i ładowarki w atrakcyjnej cenie, a przy tym idealnie sprawującego swoją funkcję? Tego typu cechy posiada minimalistyczny głośnik Coast Bluetooth z podkładką do ładowania bezprzewodowego, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Charakteryzuje się smukłym prostokątnym kształtem, a aby móc z niego korzystać wystarczy go podpiąć do źródła zasilania takiego jak np. laptop. Od tego momentu możesz cieszyć się wygodnym ładowaniem telefonu metodą bezprzewodową wraz z przyjemną muzyką w tle

pixel