• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

10 gadżetów, które każdy chciałby dostać

2021-08-04
10 gadżetów, które każdy chciałby dostać

Gadżety reklamowe coraz skuteczniej podbijają rynek, zwłaszcza jeśli chodzi o budowanie wiarygodności marki. Wśród najczęściej wybieranych produktów spotkać można zarówno tradycyjne gadżety, takie jak np. długopisy, jak i nieco oryginalniejsze propozycje. Aby ułatwić Ci wybór, przedstawiamy kilka gadżetów, które z pewnością każdy chciałby dostać!

Uniwersalne gadżety dla każdego

Bezsprzecznie miano obowiązkowych gadżetów zyskują takie produkty jak:

  1. Butelki do napojów — estetyczne i dobrze wykonane butelki to jeden z najbardziej wdzięcznych gadżetów. Idealnie spisują się bez względu na wiek odbiorcy, upodobania, a także kondycję fizyczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest nawodnienie w ciągu dnia — a o wiele łatwiej o nim pamiętać mając zawsze pod ręką butelkę z własną wodą!
  2. Torby bawełniane z nadrukiem — cieszący się rosnącą popularnością w ostatnich latach ruch Eko sprawił, że wielorazowe rozwiązania stały się dla wielu osób wyznacznikiem ich życia. Dlatego też materiałowe torby są trwałym i wygodnym sposobem na zakupy lub podróż bez generowania dodatkowego plastiku.
  3. Powerbanki — takie gadżety elektroniczne zapewniają komfort psychiczny w czasie podróży, pracy lub jakichkolwiek momentów, gdy niezbędne może okazać się dodatkowe ładowanie telefonu.
  4. Antystresy — aktualnie niemal każdy narażony jest w codziennej pracy na stres o różnym nasileniu. Aby chociaż trochę pomóc w jego rozładowaniu z pewnością warto wypróbować drobne gadżety typu antystresy.
  5. Lunchboxy — wyobrażasz sobie lepszy gadżet dla zapracowanych i zabieganych współpracowników? My również nie! Pojemniki na żywność to topowe gadżety, które ucieszą każdego i pozwolą na zabieranie ze sobą pełnowartościowych posiłków do pracy, do szkoły lub na wycieczki.

Sprawdzone rozwiązania w nowym wydaniu

Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu czegoś nowego i ciekawego do swoich gadżetów, możesz zainwestować w ekologiczną formę tradycyjnych przedmiotów. Stworzone w taki sposób podarunki są nie tylko praktyczne i dopasowane do każdego, ale również pokazują, że liczysz się z wpływem na środowisko.

Największym zainteresowaniem wśród gadżetów Eko cieszą się takie produkty jak:

6.            Długopisy korkowe i bambusowe — jednakowo skuteczne jak tradycyjne, wykonane zostały z naturalnych tworzyw

7.            Elektronika w bambusowej obudowie — ciekawie wyglądające głośniki, pendrive, a nawet bezprzewodowe ładowarki mogą zrobić na każdym niesamowite wrażenie!

8.            Akcesoria do domu — podstawowe i niezbędne wyposażenie domowe wykonane z konopi, takie jak np. kosmetyczki, torby na zakupy i fartuchy.

9.            Notesy — gadżetów papierniczych nigdy nie jest za dużo, zwłaszcza jeśli preferujemy analogowy sposób organizacji swojej pracy lub czasu wolnego, który teraz można prowadzić w stylowym notesie z ekologicznego papieru i korkowej okładki.

10.         Bambusowe sztućce — nikt nie przypuszcza, jak wygodne mogą okazać się dodatkowe sztućce bambusowe w podróżnej formie, dopóki nie staną się potrzebne! Dlatego też proponujemy zestawy w wydaniu Eko, doskonale komponujące się z lunchboxami na posiłki zabierane ze sobą do pracy lub szkoły.

pixel